Montované sportovní haly, forward tenis

Popis produktu:

Montované sportovní haly na klíč. Zaměřujeme se na montované sportovní haly s ocelovou konstrukcí; stavba i rekonstrukce. Tyto haly se vyznačují nízkými náklady na pořízení i provoz, možností individuálně volit rozměry dle potřeb, jednoduchou montáží a demontáží.

Doplňující informace:

Stavíme i montované haly s hliníko-textilní konstrukcí, které vytvoří komfortní herní prostředí pro míčové a raketové sporty. Používají se i k zastřešení víceúčelových hřišť, jízdáren a parkur. Montované sportovní haly mají speciální povrchovou úpravu a díky vysokému UV filtru lze v létě předcházet skleníkovým efektům.

Montované sportovní haly s polygonovou nosnou konstrukcí jsou vyrobeny z hliníkových eloxovaných profilů a doplňkových konstrukčních dílů z pozinkované oceli. Opláštění disponující dvojitou syntetickou membránou se vzduchovou mezerou umožňuje vložení tepelné izolace. Montované sportovní haly lze na přání doplnit o tribuny, hygienické a společenské buňky a zázemí. Montované sportovní haly od naší společnosti představují komplexní a efektivní řešení pro Váš sportovní klub nebo školu.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
forward tenis

Adresa společnosti:

forward tenis
Petr Folwarczny
Vestecká 1010
Stará Boleslav
250 02

internet:

www.sportovni-stavby.cz

Kontaktní osoby:

Petr Folwarczny
majitel firmy
Tel.: +420 603 254 724
Fax: +420 326 911 678


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Montované sportovní haly

Parametry

Název produktu: Montované sportovní haly
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.